Milan Valkovič 1. Časť | TROSHCAST #015

Milan Valkovič 1. Časť | TROSHCAST #015

Milan Valkovič je úspešný slovenský tréner, podnikateľ a zástanca Carnivore stravovania a prerušovaného pôstu.

„Aj neúspech môže byť úspech, pretože sa niečo naučím.”

Milan skúšal so svojimi klientami krabičkovú diétu, stravovanie podľa krvnej skupiny, vegetariánstvo, vegánstvo, bezgluténové stravovanie a mnohé ďalšie. Nakoniec skončil pri niečom, čo mnoho ľudí považuje za neprirodzený a dokonca nebezpečný stravovací režim - Carnivore. Ide o konzumáciu výlučne živočíšnych produktov.

V tomto TROSHCASTE sa dozviete cestu Milana k jeho súčasnej kariére a stravovaniu sa. Sám tvrdí, že nemá kľúč a recept na život, ale jeho bohaté skúsenosti sú pre nás cennou inšpiráciou a ak Vám doteraz nič nefungovalo, máte príležitosť vyskúšať niečo nové. Tiež sa dozviete, prečo sa ľudia pri premene vzdávajú, prečo je chudnutie kvôli vizuálu povrchné, ako ovplyvňuje strava náladu a čo sú najväčšie problémy dnešnej modernej spoločnosti.

Príjemné počúvanie!

#TROSHCAST - Inšpirácia v každom zvuku.

Dostupné na YouTube, Spotify a Apple Podcasty.

Milanova firma ProSupplements ponúka veľmi kvalitné doplnky výživy ako napríklad lyofilizovanú hovädziu pečeň PROLiver, biologicky fermentované esenciálne aminokyseliny PRO8 či ochranu pankreasu PROSlin. Pri nákupe zadajte kód "troshka" a získajte 5% zľavu na celý nákup. Ich web nájdete tu.

Späť

Produkty

„Neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste.“