Michal Drienik 2. Časť | TROSHCAST #018

Michal Drienik 2. Časť | TROSHCAST #018

V druhej časti nášho dvojdielneho rozhovoru pôjdeme s Michalom viac do hĺbky. Zákon príťažlivosti, alebo ako Michal radšej hovorí manifestácia, má svojich zástancov aj odporcov. Aj keď Michal sám o sebe tvrdí, že je veľkým skeptikom a dlho trvá, kým niečomu uverí, manifestácii sa veľmi často venuje či už vo svojich prednáškach, seminároch a videách. Hľadá za tým vedu, študuje dostupnú literatúru a skúša nadobudnuté informácie aplikovať vo svojom živote. Verí tomu, že zázraky sa dejú, ale treba zdvihnúť zadok a pre to niečo spraviť.

Prečo je dôležité ako sami seba vnímame? Čo sa deje s našim mozgom, keď meditujeme? Ako sa mení naša osobnosť? Aká je za týmito výrokmi veda? O čom bude ďalšia knižka? Na tieto a ďalšie otázky odpovie Michal Drienik v druhej časti TROSHCASTU.

Príjemné počúvanie!

#TROSHCAST - Inšpirácia v každom zvuku.

Dostupné na YouTube, Spotify a Apple Podcasty.

Michal nahráva video-kurzy (Manifestácie, Cesta Muža a Sebavedomia), audioknihy, riadené meditácie či afirmácie. Naučíte sa, ako premeniť svoje sny na realitu, sebaisto vystupovať či objaviť svoju mužskú energiu. Pri nákupe zadajte kód "troshka10" a získajte 10% zľavu na celý nákup. Jeho web nájdete tu.

Späť

Produkty

„Neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste.“